359 - Stop Kina 1700-tal

359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal
359 - Stop Kina 1700-tal

Såld för:

11 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOP, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), cylinderformat, imaridekor, med lock i silver, höjd ca 17 cm

Nagg, locket kompletterat

773637

2020-08-21