Salongsbord
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SALONGSBORD, Louis XV-stil, 1900-talets första hälft/mitt, bronserat underrede, skuren dekor, stenskiva, längd 107 cm, bredd 63 cm, höjd 59,5 cm.
Bruksslitage, sprickor, färgbortfall, lagningar.
773640
2020-05-25