Väggarmaturer

Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer
Väggarmaturer

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGARMATURER, 1920/30-tal, (2), 1 par, elektrifierade, svart smide, 1 ljuspunkt i varje, höjd ca 97 cm

Den ena överdelens gänga drar inte bruks och åldersrelaterat slitage

773645

2020-05-19