Åsa Jungelius
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ÅSA JUNGNELIUS, "Make Up Lipstick ", skulptur, Kosta Boda, bemålad i guld och svart, signerad och daterad Åsa Jungnelius 2011, undertill märkt, höjd ca 20 cm
HISTORIK: Gåva direkt från konstnären till nuvarande säljare
773655
2020-05-18