Åsa Jungelius

Åsa Jungelius
Åsa Jungelius
Åsa Jungelius
Åsa Jungelius
Åsa Jungelius
Åsa Jungelius
Åsa Jungelius
Åsa Jungelius

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ÅSA JUNGNELIUS, "Make Up Lipstick ", skulptur, Kosta Boda, bemålad i guld och svart, signerad och daterad Åsa Jungnelius 2011, undertill märkt, höjd ca 20 cm
HISTORIK: Gåva direkt från konstnären till nuvarande säljare

773655

2020-05-18