Ulli Fagerqvist färgetsning

Ulli Fagerqvist färgetsning
Ulli Fagerqvist färgetsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

ULLI FAGERQVIST (född 1960): "Utan titel1", färgetsning, signerad, numrerad 1/20 samt daterad 1997, plåtstorlek ca 20 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram.

773675

2020-05-23