364 - Bordsarmaturer Kina 1800-tal

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, höjd exkl. montering ca 26 cm

Nagg, nedslipade, ursprungligen altarvaser

773679

2020-08-21