Carl August Fahlgren oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CARL AUGUST FAHLGREN (1819-1905): Insjölandskap, signerad med dedikation a tergo C A Fahlgren, olja på duk, ca 29x23 cm

fläckar

773680

2020-05-22