Klubbat för:
1 000 SEK
1 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Motiv med blommor, signerad och daterad 61 samt numrerad 247/500, ca 36x27 cm
Ingår i temaauktion "Vårkänslor i ditt hem"
Ej examinerad ur ram
773684
2020-05-19