Taklampa

Taklampa
Taklampa
Taklampa
Taklampa

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

TAKLAMPA, funkisstil, sent 1900-tal/2000-tal, förkromad metall med vit opak glaskupa, höjd ca 40 cm.

Kuntoraportti

Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.

773737

Päivämäärä:

2020-05-25