Taklampa
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
TAKLAMPA, funkisstil, sent 1900-tal/2000-tal, förkromad metall med vit opak glaskupa, höjd ca 40 cm.
Kuntoraportti
Sedvanligt slitage, ej funktionstestad.
773737
Päivämäärä:
2020-05-25