366 - Porslin Kina

366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina
366 - Porslin Kina

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FAT, ASKAR, GRÄDDKANNA, 9 dlr., porslin och emalj, Kina, 1800-tal, varierande dekor, assietten med vapen, diameter ca 3-20 cm

Nagg, sprickor

773738

2020-08-21