Lars Boethius oljemålning

Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning
Lars Boethius oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS BOËTHIUS (1903-1968): Stadsmotiv, signerad Boëthius, olja på pannå, ca 57x78 cm

773760

2020-05-19