Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LARS BOËTHIUS (1903-1968): Stadsmotiv, signerad Boëthius, olja på pannå, ca 57x78 cm
773760
2020-05-19
Gör en kostnadsfri värdering här