Carl Bengtsson
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CARL BENGTSSON (född 1952), "Polaroid Portfolio", Nr 1, Sju blad signerade och numrerade 86/150, 22/150, 29/150 samt 67/150, 10 /150, 33/150 och 63/150, utförd 1989.
Smärre slitage på portfolio utsida
773767
2020-05-19