Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
POTPURRIURNOR med lock 1 par, flintgods, emaljmålad blomdekor, lock med fågelfiguriner, omärkta, 1800/1900-tal, höjd ca 32 cm
Bruksspår, mynningsnagg (under locken), krackeleringar
773773
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här