673 - Gallerskålar och fat flintgods

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GALLERSKÅLAR, FAT, 4 dlr., flintgods, 17/1800-tal, bland annat Rörstrand, höjd ca 11-20 cm

Nagg, slitage

773798

2020-08-22