Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
FARTYGSMODELL, "Le Superbe", vaisseau de 74 canons 1785, echelle 1/75 - maquette P. G., 1900-talets första hälft, tremastare, med ställ, längd ca 85, höjd 66 cm
Smärre skador
773799
2020-05-19