674 - Flintgods 1800-tal

674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal
674 - Flintgods 1800-tal

Såld för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KAFFEKANNA, TEKANNA, SKÅL, TALLRIKAR, 5 dlr., flintgods, 1800-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8-28 cm

Skador

773800

2020-08-22