Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KAFFEKANNA, TEKANNA, SKÅL, TALLRIKAR, 5 dlr., flintgods, 1800-talets första hälft, dekor i underglasyrblått, höjd ca 8-28 cm
Skador
773800
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här