675 - Fat flintgods Rörstrand

675 - Fat flintgods Rörstrand
675 - Fat flintgods Rörstrand
675 - Fat flintgods Rörstrand
675 - Fat flintgods Rörstrand
675 - Fat flintgods Rörstrand
675 - Fat flintgods Rörstrand

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖRSTRAND, fat, flintgods, 1800-talets första hälft, oval form, dekor av mytologisk scen i underglasyrblått, längd ca 49 cm

Nagg, slitage

773802

2020-08-22