Khula Khud

Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud
Khula Khud

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KHULA KHUD, troligen 1800-tal, med etsad och graverad dekor, med näsbärga och hjälmdok

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Skador på dok

773803

2020-05-24