Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
RÖRSTRAND, kanna, fajans, 1700-tal, dekor i underglasyrblått, märkt "Rörst. 14/8 -66 2/3 K. H.", höjd ca 19 cm
Fotringen med större nagg, slitage
773804
2020-08-22
Gör en kostnadsfri värdering här