Edition Luxe Longines Flagship Armbandsur

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LONGINES FLAGSHIP, armbandsur, 1960-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, krona med monogram märkt Longines, senare präglad läderrem ej original, ref nr. 104-6/438, verk nr. 11311865, kaliber 30LS, diam ca 35 mm

Bruksslitage. Glas med spricka. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

773816

2020-06-07