Edition Luxe Longines Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LONGINES, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, senare läderrem ej original, ref nr. 23233/1906, verk nr. 7142376, kaliber 12.68Z, diam ca 33 mm
Bruksslitage. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
773817
2020-06-07