Edition Luxe Longines Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LONGINES, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, liten separat sekundvisare, senare läderrem ej original, ref nr. 23233/1906, verk nr. 7142376, kaliber 12.68Z, diam ca 33 mm

Bruksslitage. Gravyr. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

773817

2020-06-07