Drinkvagn, 1900-talets första hälft

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DRINKVAGN, 1900-talets första hälft, bemålat trä på hjultrissor i metall, höjd 66, diameter 40 cm

Bruksslitage

773836

2020-05-24