Tulwar

Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar
Tulwar

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TULWAR, indisk, stålfäste med gulddekor, böjd klinga med skåror, längd ca 93 cm

Ingår i specialauktion Vapen & Ordnar

Slitage

773839

2020-05-24