Jan Najliwajko skulptur

Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur
Jan Najliwajko skulptur

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JAN NALIWAJKO (1939-2017): skulptur, delvis silverfolierad, plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2009, ca höjd ca 90cm, bredd ca 60 cm, djup ca 35 cm cm

1 del avslagen, medföljer

773855

2020-05-21