Jan Najliwajko skulptur
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JAN NALIWAJKO (1939-2017): skulptur, delvis silverfolierad, plexiglas, daterad och signerad J Naliwajko 2009, ca höjd ca 90cm, bredd ca 60 cm, djup ca 35 cm cm
1 del avslagen, medföljer
773855
2020-05-21