1411 - Brickor kaffekanna portvinssil pläter

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRICKOR, 3 st., PORTVINSSIL, KEXBURK och KAFFEKANNA, pläter, England 1800-tal, kaffekannan försilvrad metall, Sverige 1800-talets början

kaffekannan med lagningar slitage

773871

2020-08-23