1412 - Brickor coasters ljusstake urna nysilver

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

COASTERS, 2 st., BRICKOR, 2 st., URNA, LJUSSTAKE, försilvrad metall, 1800-talets andra hälft

slitage

773874

2020-08-23