1413 - Kannor 7 st nysilver

1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver
1413 - Kannor 7 st nysilver

Såld för:

3 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TEKANNOR, KAFFEKANNOR, 7 st., nysilver, 18/1900-tal

slitage

773878

2020-08-23