Francis de Lassus Saint-Genies olja på duk

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRANCIS DE LASSSUS SAINT-GENIES (Frankrike, född 1925): olja på duk, a tergo titulerad ´La Florentine´, signerad, ca 81x116cm

773881

2020-05-24