279 - Sparrisspade serveringstänger trancherknivar

Såld för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

SPARRISSPADE, TRANCHERKNIVAR, 2 st., SERVERINGSTÄNGER, 2 st., nysilver 1800-tal, trancherknivar med svart träskaft och serveringstängerna med benskaft

slitage

773886

2020-08-21