280 - Vintestare och korkskruv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VINTESTARE OCH KORKSKRUV, metall 1800-tal, korkskruven med skaft av elfenben och borste

skador slitage

773887

2020-08-21