Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets mitt, empire, förgylld och bronserad, dekor med delfiner, höjd 199x89 cm
Listdelar saknas, påbättrad förgyllning samt bronsering, senare glas, sprickor
773900
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här