Spegel empire

Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire
Spegel empire

Klubbat för:

4 400 SEK

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets mitt, empire, förgylld och bronserad, dekor med delfiner, höjd 199x89 cm

Listdelar saknas, påbättrad förgyllning samt bronsering, senare glas, sprickor

773900

2020-05-20