Yrjö Edelmann litografi
Vollendet
2020-05-20
773912
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad samt E.A. XIII/XX, ca. 44x64 cm, pappret märkt, Tumba grafik 1984, oramad