Yrjö Edelmann litografi

Yrjö Edelmann litografi
Yrjö Edelmann litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

2 000 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Komposition med papper, signerad samt E.A. XIII/XX, ca. 44x64 cm, pappret märkt, Tumba grafik 1984, oramad

773912

2020-05-20