282 - Vinkylare försilvrad mässing

Såld för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VINKYLARE, försilvrad mässing, 1800-talets första hälft, urnformad på rund fot, delvis godronnerad, två hänklar, höjd 27 cm

slitage

773927

2020-08-21