Andreas Wargenbrant skulptur "The winner takes.."
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967), "The winner takes it all", skulptur, tärning för vinnare (6 punkter på varje sida), grönpatinerad brons, monogramsignerad undertill 2015, höjd ca 10 cm, längd 20 cm
Smärre slitage, smärre kantstött, enstaka små repor
773930
2020-05-20