Soffbord valnöt
Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, möjligen Carl-Axel Acking, fanerat i valnötsrot, brännmärkt T.S.n (Snickarmästare Torsten Schollin), höjd 63, diameter 100 cm
Mindre ytskador och vattenfläck
773932
2020-05-20