Soffbord valnöt

Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt
Soffbord valnöt

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, möjligen Carl-Axel Acking, fanerat i valnötsrot, brännmärkt T.S.n (Snickarmästare Torsten Schollin), höjd 63, diameter 100 cm

Mindre ytskador och vattenfläck

773932

2020-05-20