Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ORIENTMATTA, Tabriz, semiantik 1930-tal, figural, ca 118x83 cm
hål, slitage, gamla malskador
773945
2020-05-20
Gör en kostnadsfri värdering här