Tage Hedqvist pastell

Tage Hedqvist pastell
Tage Hedqvist pastell
Tage Hedqvist pastell
Tage Hedqvist pastell

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TAGE HEDQVIST (1909-1997), Korsvirkeshus i Arild, signerad samt daterad Tage Hedqist 47, pastell på papper, 34 x 53 cm

773949

2020-05-24