Oskar Bergman

Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman
Oskar Bergman

Såld för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963), Röstånga gästgivaregård enligt påskrift a tergo, signerad och daterad Maj 1944, akvarell 24 x 35 cm

773950

2020-09-13