Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963), Röstånga gästgivaregård enligt påskrift a tergo, signerad och daterad Maj 1944, akvarell 24 x 35 cm
773950
2020-09-13
Gör en kostnadsfri värdering här