Bokhylla Ajfa Möbelfabrik

Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik
Bokhylla Ajfa Möbelfabrik

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOKHYLLA / BARSKÅP (3 dlr) 1900-talets andra hälft, AJFA Möbelfabrik, Tibro, fanér i Rio Palisander, invändigt med hyllplan och spegel, luckor med grönt glas, invändig belysning, bokhylla med två hyllplan, höjd ca 194, 102x41 cm

Smärre bruks- och åldersrelaterad slitage, belysning ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen,

773952

2020-05-20