542 - Skulptur Pan

542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan
542 - Skulptur Pan

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CLAUDE MICHEL CLODION (1738-1814), efter, sittande Pan, patinerad brons, signerad Clodion, 1800-tal, höjd ca 60 cm

Bruksspår, ställvis nött patinering

773953

2020-08-21