543 - Bord sengustavianskt

543 - Bord sengustavianskt
543 - Bord sengustavianskt
543 - Bord sengustavianskt
543 - Bord sengustavianskt

Såld för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, sengustavianskt, fanerat i ek, kraftigt avsmalnande ben, låda,1800-tal, höjd 72,5, 43,5 x 44 cm

Slitage, fanerresning, torrsprickor

773959

2020-08-21