Carl Malmsten Stora Furulid

Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid
Carl Malmsten Stora Furulid

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Stora Furulid", fåtölj, ljus klädsel, rygg med knappar, sitthöjd ca 41 cm

Slitage, skador

773982

2020-05-20