Klubbat för:
440 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, skåp modell 217, Artek, 1900-talets slut, stommen i björk med skjutdörrar med bakomliggande, ställbara hyllplan, bredd 90 cm, djup 45 cm, höjd 65 cm.
Lätt slitager
773989
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här