Klubbat för:
440 EUR
400 EUR
ALVAR AALTO, skåp modell 217, Artek, 1900-talets slut, stommen i björk med skjutdörrar med bakomliggande, ställbara hyllplan, bredd 90 cm, djup 45 cm, höjd 65 cm
Lätt slitage
774004
2020-05-31