Alvar Aalto skåp modell 217

Alvar Aalto skåp modell 217
Alvar Aalto skåp modell 217
Alvar Aalto skåp modell 217
Alvar Aalto skåp modell 217
Alvar Aalto skåp modell 217
Alvar Aalto skåp modell 217

Klubbat för:

440 EUR

400 EUR

ALVAR AALTO, skåp modell 217, Artek, 1900-talets slut, stommen i björk med skjutdörrar med bakomliggande, ställbara hyllplan, bredd 90 cm, djup 45 cm, höjd 65 cm

Lätt slitage

774004

2020-05-31