Stolar senempire

Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire
Stolar senempire

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 5 st, 1800-talets mitt, senempire, mahogny, skulpterad dekor, stoppade sitsar, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 50 cm

Skador, lagningar, senare klädsel

774012

2020-05-20